Zazimování
-
vitstar
- Plodný uživatel

- Posts: 298
- Joined: 03 Aug 2011 14:58
- 14
- Been thanked: 10 times
-
Systémová upozornění:
Re: Zazimování
Nepropadej panice
bohatě stačí prostříkat tím konkorem nebo WD 40 aby motor "čvachtal" a párkrát protočit rukou aby se olej dostal i nad píst a rozetřel se po stěnách válce, to by mělo bohatě stačit. Na dlohodobou konzervaci jsem používal parafínový olej a ten se dá koupit kdekoli v drogerii jako lampový olej, ale musíš se podívat na složení aby měl vysoký obsah parafínového oleje a postup je stejný. Čím více oleje tím lépe. Na jaře ho vyleješ a bez problémů startuješ. Je to ropný produkt takže pokud nějaký v motoru zbyde v klidu vyhoří 
Who is online
Users browsing this forum: Oncrawl [SEO] and 0 guests




