Search found 207 matches
- 18 Apr 2026 10:04
- Jump to forum
- Jump to topic
Re: Konverze EPP házedel typu "Lídl"
Jenom upozorňuji že v Lidlu mají zase kluzáky, hned jsem koupil 4.
.
- 14 May 2026 14:22
- Jump to forum
- Jump to topic
Re: Konverze EPP házedel typu "Lídl"
Jedna modifikace Lídláka speciálně pro Rexe
- 16 May 2026 21:46
- Jump to forum
- Jump to topic
Re: Konverze EPP házedel typu "Lídl"
Tohle se asi dá vzít vždy s sebou. Na jakýkoliv větší hrb trávy jako svah, nebo to vyvlekat nějakou metrovkou EPP. Osvědčilo se nám tohle, nebo podobná neřízená házedla vléct kolmo visem nahoru a vypnout to obráceným půlpřemetem.
![Image]()
- 16 May 2026 22:43
- Jump to forum
- Jump to topic
Re: Konverze EPP házedel typu "Lídl"
To je tak jednoduché, že těžko k tomu něco psát. Rozpětí 490mm, délka 465mm, hmotnost 63g. Prostor v kabince a trupu je vyřezaný lámacím nožíkem a vypálený očkem drátu, K výškovce je táhlo strunou cca 0,20mm (myslím, že je to "E" z kytary). To je snad jediné místo trochu náročnější na přes...
- 14 Nov 2017 00:53
- Jump to forum
- Jump to topic
Re: Bristol Scout a večerní létání
Ještě jsem zapomněl, že jsem si spolu s extrou objednal Čiháka od Rašky. Taky docela lehké éro. Čihák Rapid Kdysi dávno vyšel v Modeláři v menším měřítku na CO2 nebo gumu. Já ho měl na gumu a lítal docela hezky. Hlavně byl fakt lekhý.
- 12 Jun 2021 11:06
- Jump to forum
- Jump to topic
Re: Bristol Scout a večerní létání
Takhle mu to sluší víc
. Večer jsem ho ještě stříknul. Barvy jsem míchal od oka
a hodně ředil. Nárust hmotnosti na kompletní nástřik i ze spodu 2,32g.
Na výplet tu mám hodně tenkou, ale fakt pevnou světlou nit. Nebo použít tlustší a tmavou aby byla víc vidět?
Na výplet tu mám hodně tenkou, ale fakt pevnou světlou nit. Nebo použít tlustší a tmavou aby byla víc vidět?
- 22 Mar 2026 07:35
- Jump to forum
- Jump to topic
Re: Heinkel He-119
Tak to je mi Rexi naprosto jasný, že ženský mají při tom nasazování kondomů v prstech mnohem lepší cit a jsou na takové choulostivé práce vhodnější
Věčná skoda té chybějící dokumentace 
- 31 Dec 2025 13:57
- Jump to forum
- Jump to topic
Re: Svaz modelářů České republiky (SMČR)
Jejich fórum, jejich pravidla, asi jim to takto vyhovuje, neřešil bych to...
- 09 Feb 2026 17:22
- Jump to forum
- Jump to topic



