Search found 207 matches

Return

by Matyas
18 Apr 2026 10:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Konverze EPP házedel typu "Lídl"

Jenom upozorňuji že v Lidlu mají zase kluzáky, hned jsem koupil 4. :D .
by LEON
14 May 2026 14:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Konverze EPP házedel typu "Lídl"

Jedna modifikace Lídláka speciálně pro Rexe :D

by 7591
16 May 2026 21:46
Jump to forum
Jump to topic

Re: Konverze EPP házedel typu "Lídl"

Tohle se asi dá vzít vždy s sebou. Na jakýkoliv větší hrb trávy jako svah, nebo to vyvlekat nějakou metrovkou EPP. Osvědčilo se nám tohle, nebo podobná neřízená házedla vléct kolmo visem nahoru a vypnout to obráceným půlpřemetem.
20260515_110832.jpg
Image
by 7591
16 May 2026 22:43
Jump to forum
Jump to topic

Re: Konverze EPP házedel typu "Lídl"

To je tak jednoduché, že těžko k tomu něco psát. Rozpětí 490mm, délka 465mm, hmotnost 63g. Prostor v kabince a trupu je vyřezaný lámacím nožíkem a vypálený očkem drátu, K výškovce je táhlo strunou cca 0,20mm (myslím, že je to "E" z kytary). To je snad jediné místo trochu náročnější na přes...
by hashpi
14 Nov 2017 00:53
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bristol Scout a večerní létání

Ještě jsem zapomněl, že jsem si spolu s extrou objednal Čiháka od Rašky. Taky docela lehké éro. Čihák Rapid Kdysi dávno vyšel v Modeláři v menším měřítku na CO2 nebo gumu. Já ho měl na gumu a lítal docela hezky. Hlavně byl fakt lekhý.
by hashpi
12 Jun 2021 11:06
Jump to forum
Jump to topic

Re: Bristol Scout a večerní létání

Takhle mu to sluší víc :mrgreen: . Večer jsem ho ještě stříknul. Barvy jsem míchal od oka :lol: a hodně ředil. Nárust hmotnosti na kompletní nástřik i ze spodu 2,32g.
Na výplet tu mám hodně tenkou, ale fakt pevnou světlou nit. Nebo použít tlustší a tmavou aby byla víc vidět?
fokker4.jpg
by yorg
19 Nov 2025 23:12
Jump to forum
Jump to topic

Re: Heinkel He-119

Pěkná a čistá práce.
by LEON
22 Mar 2026 07:35
Jump to forum
Jump to topic

Re: Heinkel He-119

Tak to je mi Rexi naprosto jasný, že ženský mají při tom nasazování kondomů v prstech mnohem lepší cit a jsou na takové choulostivé práce vhodnější :lol: :lol: :lol: Věčná skoda té chybějící dokumentace :lol:
by LEON
31 Dec 2025 13:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Svaz modelářů České republiky (SMČR)

Jejich fórum, jejich pravidla, asi jim to takto vyhovuje, neřešil bych to...
by LEON
09 Feb 2026 17:22
Jump to forum
Jump to topic

Re: Svaz modelářů České republiky (SMČR)

REX wrote: 08 Feb 2026 12:36 Mám jeden malý technický dotaz (ne na autora příspěvku)
Opravdu někdo čte ty dlouhé elaboráty podrobně a kompletně celé??
Zatím jsem k tomu Rexi nenašel odvahu :lol: