Search found 2 matches

Return

by Honza
09 Apr 2026 14:57
Jump to forum
Jump to topic

Re: Vysílač 433Mhz - stavba

Dobrá věc se podařila :) Je to rozebráno, fotky přikládám. Bohužel si nejsem jistý jestli z nich něco vyčtete. V dokumentaci se bohužel o technických detailech ovládání nic nepíše. Zjistil jsem že běžné ovladače pracující "údajně" na stejné frekvenci s naším přijímačem nekomunikují a nelze...
by Honza
14 Apr 2026 11:25
Jump to forum
Jump to topic

Re: Vysílač 433Mhz - stavba

@Pepan - díky, je vidět že jsou tady profíci. já na Alíkovi hledal 433?Hz a tyhlety se mi nenašly. My máme originály od čínského dodavatele, který má jiné ceny než alibaba a taky jinou cenu dopravy a termíny dodání. Jsou stejné. Objednáme do zásoby. Děkuji @BeneFitmodel - těžko říct museli bychom t...