Prosím nezapomeň vzít výškoměr, jsem na to docela zvědavý.Karas wrote:No taky bych to spíš viděl na neděli...
Víkend 1.10. a 2.10. 2011
- Salaman
- Plodný uživatel

- Posts: 282
- Joined: 10 Jun 2011 21:08
- 15
- Location: Vojenice RK
- Been thanked: 14 times
-
Systémová upozornění:
Re: Víkend 1.10. a 2.10. 2011
- martin104
- Plodný uživatel

- Posts: 303
- Joined: 27 Jul 2011 20:57
- 14
- Location: Bolehošť
- Been thanked: 4 times
-
Systémová upozornění:
Re: Víkend 1.10. a 2.10. 2011
Ahoj beru sebou navíc autobaterku ,kdo budete chtít vemte si nabíječku a o elektriku se podělíme 
- Karas
- Mazák

- Posts: 1100
- Joined: 10 Jun 2011 13:18
- 15
- Location: Týniště nad Orlicí
- Been thanked: 54 times
Re: Víkend 1.10. a 2.10. 2011
Hmm, tak to ja spíš něco tekutýho. Auto ti asi nejzdí na methylalkohol co?martin104 wrote:Ahoj beru sebou navíc autobaterku ,kdo budete chtít vemte si nabíječku a o elektriku se podělíme
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
- martin104
- Plodný uživatel

- Posts: 303
- Joined: 27 Jul 2011 20:57
- 14
- Location: Bolehošť
- Been thanked: 4 times
-
Systémová upozornění:
Re: Víkend 1.10. a 2.10. 2011
trochu naturálu by sis mohl vytáhnout, jen nevím co by ti na to belanka řekla

-
- Similar Topics
- Replies
- Views
- Last post
-
- 1 Replies
- 3139 Views
-
Last post by REX
-
- 0 Replies
- 120 Views
-
Last post by BeneFitmodel
-
- 4 Replies
- 2996 Views
-
Last post by Karas
-
- 2 Replies
- 2496 Views
-
Last post by pepan
-
- 10 Replies
- 6112 Views
-
Last post by aviatik666
Who is online
Users browsing this forum: Oncrawl [SEO] and 0 guests







