Zakládám 1. lehce provokativní vlákno, záměrně zcela úplně mimo zdejší strukturu a proč?
- potenciální přispívatel to nemá kam dát
- je to těžší nad 250g
- nemá to motor
- není to volňásek
- specificky materiál i stavba
Berte pouze jako veřejný podnět k diskusi jak, co a kam ...
https://www.rajce.idnes.cz/czlusa/album ... -v1-stavba
RC Horten IX V1 | 23. část - kompletní stavba od A po Z + zálet
- BeneFitmodel
- Moderátor

-
Mazák
- Posts: 1537
- Joined: 06 Jul 2022 07:03
- 3
- Location: střední EU
- Has thanked: 356 times
- Been thanked: 403 times
-
Kategorie modeláře:
RC Horten IX V1 | 23. část - kompletní stavba od A po Z + zálet
Kostka stěží vysvětlí úsečce a už vůbec ne bodu, že existují i jiné dimenze života, než jsou v tom jejich ... 
Úplně jiný level je EU, její instituce EASA a tamní politici, řebříček vede H.Virkkunen
a její nová regulace modelářů a vzdělání dětí
Úplně jiný level je EU, její instituce EASA a tamní politici, řebříček vede H.Virkkunen
- LEON
- Admin

-
Guru
- Posts: 2852
- Joined: 06 Jul 2022 07:37
- 3
- Location: Nové Město nad Metují
- Has thanked: 1072 times
- Been thanked: 334 times
-
Kategorie modeláře:
Organizace:
Re: RC Horten IX V1 | 23. část - kompletní stavba od A po Z + zálet
To je dobrá otázka
Je to svahové samokřídlo, nejspíš se o nich tady ještě nediskutovalo a nebo se ta menší schovala pod Modely do 250g. (Něco málo je asi ve Svahovém Combatu). Můžeme sekci Házedla a DLG přejmenovat na něco jako Bezmotorové letecké modely a do ní všechny řízené volňásky, házedla, kluzáky, svahová samokřídla přesunout, klidně i ty menší bezmotorové ze sekce Modely do 250g, ať jsou všechny pohromadě a neroztříštěné. Klidně můžu tu hypotetickou sekci Bezmotorové letecké modely rozčlenit na fochy Házedla, Kluzáky, DLG, Svahová samokřídla atd., pokud tu máme opravdu dost vláken, aby se všechny sekce naplnily.
FPV Air Combat - Hledáme nadšence pro tuto adrenalinovou modelářskou disciplínu, více info ZDE
-
REX
- Admin

-
Guru
- Posts: 2375
- Joined: 01 Apr 2012 20:36
- 14
- Location: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
- Has thanked: 205 times
- Been thanked: 473 times
-
Kategorie modeláře:
Re: RC Horten IX V1 | 23. část - kompletní stavba od A po Z + zálet
Jé, toho Hortena z videa mám taky....nevím jestli jsem se o něm zmiňoval, ale myslím že někde jo.... momentálně s ním nelétám, zkroutili se mi elevony a nejde dobře řídit. 
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
- LEON
- Admin

-
Guru
- Posts: 2852
- Joined: 06 Jul 2022 07:37
- 3
- Location: Nové Město nad Metují
- Has thanked: 1072 times
- Been thanked: 334 times
-
Kategorie modeláře:
Organizace:
Re: RC Horten IX V1 | 23. část - kompletní stavba od A po Z + zálet
Sekci Házedla a DLG jsem přejmenoval na Větroně, házedla, DLG, svahová samokřídla apod. bezmotorové modely, tak se tam teď vejdou i svahová samokřídla. Ono tam stejně moc příspěvků není na to, aby se to nějak dál rozčleňovalo, tak to zatím postačí a vejde se tam i toto vlákno.BeneFitmodel wrote: ↑12 Apr 2026 14:38 Zakládám 1. lehce provokativní vlákno, záměrně zcela úplně mimo zdejší strukturu a proč?
...
FPV Air Combat - Hledáme nadšence pro tuto adrenalinovou modelářskou disciplínu, více info ZDE
-
- Similar Topics
- Replies
- Views
- Last post
Who is online
Users browsing this forum: Oncrawl [SEO] and 0 guests





