Vysílač 433Mhz - stavba

Vše okolo vysílacích souprav pro ovládání RC modelů
Honza
Nováček
Nováček
Posts: 6
Joined: 30 Mar 2026 11:50
Been thanked: 3 times

Re: Vysílač 433Mhz - stavba

Post by Honza »

To BeneFitModel - ano, to už proběhlo. Našel jsem firmu z Brna a na Allegru. Vysílače vypadají stejně (kromě tlačítek, kde je jiný popis a ceny, která je 5x vyšší) . Bohužel se ani jeden nepodařilo spárovat. Vracel jsem je zpět. Mluvil jsem s technickou podporu z Brna a pán byl docela výřečný. Pochopil jsem že stejná frekvence není vše. Existujou pevné kódy, rotující kódy, plovoucí kódy a co já vím :) Ty tlačítka je dobrý point. Nicméně nevím do jaké míry je to průkazné. Při zmáčknutí tlačítka se rožne červené ledka - a to funguje, takže tady to zřejmě bude v pořádku.

Co se týče té ebastlírny - tak děkuji, to jsem nevěděl. Zřejmě to tam zkusím vyvěsit.

Děkuji za pomoc

  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to “Vysílače, přijímače, programování vysílačů”

Who is online

Users browsing this forum: Oncrawl [SEO] and 0 guests