To BeneFitModel - ano, to už proběhlo. Našel jsem firmu z Brna a na Allegru. Vysílače vypadají stejně (kromě tlačítek, kde je jiný popis a ceny, která je 5x vyšší) . Bohužel se ani jeden nepodařilo spárovat. Vracel jsem je zpět. Mluvil jsem s technickou podporu z Brna a pán byl docela výřečný. Pochopil jsem že stejná frekvence není vše. Existujou pevné kódy, rotující kódy, plovoucí kódy a co já vím

Ty tlačítka je dobrý point. Nicméně nevím do jaké míry je to průkazné. Při zmáčknutí tlačítka se rožne červené ledka - a to funguje, takže tady to zřejmě bude v pořádku.
Co se týče té ebastlírny - tak děkuji, to jsem nevěděl. Zřejmě to tam zkusím vyvěsit.
Děkuji za pomoc