Právě je 19 dub 2024 08:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Serva HV 10 kg +
PříspěvekNapsal: 13 črc 2020 03:00 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2012 16:55
Příspěvky: 377
Bydliště: Šternberk
Tak opět po nějaké době zdravím. Nestavěl jsem, ale nakupoval dvojplocha 210 cm. Potřebuju 2 serva na křidélka 10 kilo min. HV 8.4 V. Levná a vynikající kvality :) Víte o něčem trošku prověřeným ? Koupil jsem Hitec flash 8 a už asi pojedu všechno va lipol 2s.


Přílohy:
dvojploch 1.jpg
dvojploch 1.jpg [ 83.25 KiB | Zobrazeno 1643 krát ]

_________________
Každý modelář se stane pilotem. Pokud se mu to nepodaří, zůstane modelářem navždy. http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1782&amode=
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Serva HV 10 kg +
PříspěvekNapsal: 15 črc 2020 20:26 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Dobří holubi se vracejí, :mrgreen: a jsem za to opravdu moc rád ;) . Nedávno jsem řešil prodloužení domény a i když tu příspěvků moc nepřibývalo, pořád tu jsou a měly by tu zůstat jako rady k nahlédnutí.

Letadlo moc hezký a byla by ho škoda rozbít kvůli nekvalitním servům! Radši si připlatit něco na víc a vzít osvědčenou značku. I tak bych byl ale obezřetný a raději ho otevřel a vizuálně zkontroloval. Volné kuličky od cínu, samotné pájení. Případně několikrát vyzkoušet v různých polohách. Dříve jsem tohle nikdy nedělal, protože serva byla kvalitní, ale doba se změnila. A mně za letu odešly tři serva a vyzkoušené proto dávám na výškovku a křidélka.


S HV servy zatím zkušenost nemám a rád si počkám na zkušenost někoho dalšího. Mám pořád železné zásoby z dřívějška a poslední dobou jsem letadla skoro nestavil. Navíc jsem si na ty moje elektra a žhavíky dosud vystačil s klasikou.

Letu zdar.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Serva HV 10 kg +
PříspěvekNapsal: 15 črc 2020 22:35 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1676
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Zdravím pánové :mrgreen:
No nevím jestli můžu úplně radit, ale já jsem nedávno taky koukal po nějakých schopných servech HV a padl jsem na KST... sice nepatří mezi nejlevnějsí a nevím zda-li by zcela vyhovovaly požadavkům na sílu 10kg, jelikož papírově mají 10,8kg při 8,4V, takže se dá čekat že když nebude baterka úplně čerstvě nabitá, 10kg nedosáhnou, ale daleko od požadované síly nebudou. Myslím že kvalita je dobrá, síla na hranici požadavku také, cena vyšší:
https://www.horejsi.cz/Pages/DetailProd ... cislo=3200



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

TOPlist