Právě je 03 črc 2024 11:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MH 2011
PříspěvekNapsal: 05 říj 2011 21:12 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Byl jste někdo na ModelHobby 2011 ?? Nějaké novinky, zajímavost, fotografie atd. ;)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MH 2011
PříspěvekNapsal: 06 říj 2011 19:32 
Znalý uživatel

Registrován: 16 čer 2011 22:56
Příspěvky: 74
Byl jsem jako každý rok. Jezdím ve čtvrtek, nejsou tam takový davy lidí. I když pokud bude postupovat trend kdy ubývá modelařiny a přibývá hraček( mluvím o modelářském pavilonu) tak tam bude i v sobotu poloprázdno. Jelikož jsem si dal závazek že se letos budu s modelařinou krotit tak jsem koupil pouze jedno letadlo. U MS compozitu jsem koupil UNIQUE na blbnutí za barákem. A samozřejmě předplatný na RCrevui. Pokoukal jsem na modelařinu, prošel s dětma hračky, koupil Ježíška. Pro mě je to každoroční rituál a vůbec neřeším jestli se mi "vyplatí" tam jet nebo ne.
Pajax 007


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MH 2011
PříspěvekNapsal: 06 říj 2011 19:55 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Já nebyl ani jednou. Od nás tam chlapi jezdí každý rok, ale vždy jsem si říkal, že bych tam jel pouze s tím, že něco koupím. Jelikož jsem nikdy nic nepotřeboval nebo spíš neměl peníze tak jsem nejel. Kdyby to byl takový modelářský autosalon kde by se predstavovali novinky atd. tak bych možná jel. Jinak éra můžu vidět v Jinu nebo na netu. ;)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MH 2011
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011 08:40 
Plodný uživatel

Registrován: 03 srp 2011 14:58
Příspěvky: 298
Jo, Jo. :roll:
já tam byl taky ve čtvrtek a i když jsem vloni odjížděl zklamán s tím, že už mne tam nikdo neuvidí, tak jsem si říkal, že je to jubilejní 20 ročník a já na téměř všech byl, že se vystavovatelé pochlapí. Bohužel mé zklamání bylo opět převeliké. Z 80% hračkařina a zbytek houbařina. Klasickou modelařinu abys pohledal. Výstavu bych si představoval jinak. Toto je prodejní pouť kde se v koutku krčí pár výrobců a vystavovatelů, kteří pořád zoufale věří, že se něco změní, ale bohužel. Zklamalo mne to tak, že jsem ani nic nevyfotil a to jsem si vždy nějaký obrázek toho co mne zaujalo odvezl. Takže opět zklamání. :( :(



_________________
http://www.rajce.net/u179646
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MH 2011
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011 20:10 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
vitstar píše:
Jo, Jo. :roll:
já tam byl taky ve čtvrtek a i když jsem vloni odjížděl zklamán s tím, že už mne tam nikdo neuvidí, tak jsem si říkal, že je to jubilejní 20 ročník a já na téměř všech byl, že se vystavovatelé pochlapí. Bohužel mé zklamání bylo opět převeliké. Z 80% hračkařina a zbytek houbařina. Klasickou modelařinu abys pohledal. Výstavu bych si představoval jinak. Toto je prodejní pouť kde se v koutku krčí pár výrobců a vystavovatelů, kteří pořád zoufale věří, že se něco změní, ale bohužel. Zklamalo mne to tak, že jsem ani nic nevyfotil a to jsem si vždy nějaký obrázek toho co mne zaujalo odvezl. Takže opět zklamání. :( :(

Přesně tohle jsem si myslel, že takhle to tam vypadá. Ono není se čemu divit, stačí navštívit modelářskou prodejnu a pokecat s prodavačem, ten nejlépe ví, jaké zboží lidi kupují nejvíce. ;)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

TOPlist