Právě je 17 čer 2024 16:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Obecné info a pravidla
PříspěvekNapsal: 01 dub 2024 20:24 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2022 07:37
Příspěvky: 1058
Bydliště: Nové Město nad Metují
Jednáí se o specifickou formu soutěže Air Combat, kde se piloti snaží srazit nebo narušit let svých soupeřů pomocí svých vlastních letadel. Tato disciplína vyžaduje zručnost, strategii a dobrou kontrolu letu.

V těchto soutěžích se obvykle používají odolné modely letadel, často vyrobené z materiálů jako je EPP (expandovaný polypropylen), který je lehký a odolný vůči nárazům. To umožňuje modelům odolat nárazům a pokračovat v letu. Pro dosažení kombaťáckého bodu je nutné srazit nepřítele k zemi. Nepočítá se pokud se jak útočník tak i útočící složí vzájemně k zemi.

Tyto soutěže mohou být velmi vzrušující a nabízejí unikátní výzvu pro RC modeláře. Je důležité poznamenat, že bezpečnost je v těchto soutěžích na prvním místě a piloti by měli dodržovat všechna pravidla a pokyny pro bezpečný let.

Full Combat si můžete zalétat třeba zde: https://www.rcpraha.cz/rc-airport-slatina/



_________________
Pro FPV Air Combat se hledají hráči z řad FPV modelářů. Přidejte se i vy na MAPU CZ/SK PILOTŮ, pokud máte o tuto adrenalinovou disciplínu zájem, i pokud stavbu svého prvního Combat modelu teprve zvažujete 8-) (Pro přidání pište SEM)
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecné info a pravidla
PříspěvekNapsal: 02 dub 2024 17:42 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2022 07:37
Příspěvky: 1058
Bydliště: Nové Město nad Metují
Protože se žádné CZ/SK diskusní modelářské fórum ani web nevěnuje všem Air Combat kategoriím tak nějak uceleně, pokouším se zde všechny Air Combatové kategorie roztřídit a popsat, aby v nich mohl mít i takový laik jako já trochu přehled. K této konkrétní kategorii nazývané Full Combat jsem ale nedodhledal žádná obecná pravidla ani omezení použitých Combat leteckých modelů. Prakticky jediné info, které mi k této kategorii ve vyhledavači vyskakuje, se týká komunity okolo https://www.rcpraha.cz/rc-airport-slatina/. Znamená to, že Full Combat není jednou z obecně rozšířených modelářských kategorií, ale jde pouze o lokální akci jediné modelářské komunity? Máme zde mezi námi minimálně tři Air Combaťáky, tak snad mi to některý z nich vysvětlí ;)



_________________
Pro FPV Air Combat se hledají hráči z řad FPV modelářů. Přidejte se i vy na MAPU CZ/SK PILOTŮ, pokud máte o tuto adrenalinovou disciplínu zájem, i pokud stavbu svého prvního Combat modelu teprve zvažujete 8-) (Pro přidání pište SEM)
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist