Právě je 26 čer 2024 13:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 5 z 8 [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 19:55 
Plodný uživatel

Registrován: 03 črc 2011 12:16
Příspěvky: 272
Bydliště: Náchodsko
Karas píše:
Ovšem co absolutně nechápu, jak lidé mohou volit Swarzenbergera ????? Promiňte mi to, ale prezident má reprezentovat naši vlast, člověk, který ani neumí mluvit, 90% majetku má v rakousku a jeho žena ani neumí česky?? Nehledě na to, že jeho názory a postoje jsou mi silně proti srsti.

Zklamalo mě hlavně toto, přiznávám, že jsem já to blbě napsal. Někomu jsou jeho názory silně proti srsti, někomu k srsti, takže tak. Považuji za velkou chybu (kord admina), že použil tato slova hned do prvního příspěvku. Slova "Karla moc nemusím" nebo "já volil Zemana, koho jste volili vy a proč, u Zemana se mi líbí to a to, proto jsem ho volil" by byla rozhodně vhodnější, ale toto jsem vážně od takového seriózního fóra nečekal. Nezlobte se na mě, ale vážně na toto nesměl být první příspěvek a už vůbec ne od admina.



_________________
Moje modely: Wing-Dragon, Thunderbird glider (odstavený), Sbach RC-Factory 800mm, FOX 1800 Pelikán, Bobík na gumu
Spektrum DX6i, OrangeRX, AR610
Videa z letů mých letadel: http://www.youtube.com/pav9sob
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 20:24 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Pajas píše:
Karas píše:
Ovšem co absolutně nechápu, jak lidé mohou volit Swarzenbergera ????? Promiňte mi to, ale prezident má reprezentovat naši vlast, člověk, který ani neumí mluvit, 90% majetku má v rakousku a jeho žena ani neumí česky?? Nehledě na to, že jeho názory a postoje jsou mi silně proti srsti.

Zklamalo mě hlavně toto, přiznávám, že jsem já to blbě napsal. Někomu jsou jeho názory silně proti srsti, někomu k srsti, takže tak. Považuji za velkou chybu (kord admina), že použil tato slova hned do prvního příspěvku. Slova "Karla moc nemusím" nebo "já volil Zemana, koho jste volili vy a proč, u Zemana se mi líbí to a to, proto jsem ho volil" by byla rozhodně vhodnější, ale toto jsem vážně od takového seriózního fóra nečekal. Nezlobte se na mě, ale vážně na toto nesměl být první příspěvek a už vůbec ne od admina.

Když někdo někoho nesnáší obvikle k tomu má důvod a pokud to není pokrytec nebude volit slova "Karla moc nemusím". :mrgreen:
Takže buďto nám nápiš jeden jedinej Karlův názor, který ti je k srsti a nebo sem nepiš vůbec. Jinak to bude jak sám píšeš o zdraví.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 20:57 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2012 16:55
Příspěvky: 377
Bydliště: Šternberk
Debata jako debata. Tato je spíše akademická, protože nevolitelní jsou v podstatě oba. Současná vládnoucí mafie systém voleb ale nastavila tak, aby se nic nezměnilo. Tedy oba pro EU, oba dokonale spojeni s tuneláři, zloději a mafiány už z dřívějška. Tedy v duchu tradice polistopadové, lehce vydíratelní. Ovšem jaksi Světová image pana Černého Kopce, napojení na církevní hodnostáře, jeho žena atd. Tak budu raději volit toho Zemana. I když situace už zraje pomalu na zbraň do ruky. Je krásné být na demokratickém foru. Po zkušenostech s několika primitivy z komkurenčního fora si to užívám.



_________________
Každý modelář se stane pilotem. Pokud se mu to nepodaří, zůstane modelářem navždy. http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1782&amode=
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 21:19 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Puma163 píše:
Debata jako debata. Tato je spíše akademická, protože nevolitelní jsou v podstatě oba. Současná vládnoucí mafie systém voleb ale nastavila tak, aby se nic nezměnilo. Tedy oba pro EU, oba dokonale spojeni s tuneláři, zloději a mafiány už z dřívějška. Tedy v duchu tradice polistopadové, lehce vydíratelní. Ovšem jaksi Světová image pana Černého Kopce, napojení na církevní hodnostáře, jeho žena atd. Tak budu raději volit toho Zemana. I když situace už zraje pomalu na zbraň do ruky. Je krásné být na demokratickém foru. Po zkušenostech s několika primitivy z komkurenčního fora si to užívám.

Tak to mi mluvíš z duše, přesně tak. Ironičtější by bylo kdyby se jmenoval Schwarzenburg :mrgreen: :mrgreen:
V každém případě bude lepší prezident, než ten co tam sedí teď, viz toto novoroční přání od Václava, které mi přistálo na mejlu:


Přílohy:
Váš milující Václav.jpg
Váš milující Václav.jpg [ 53.01 KiB | Zobrazeno 2507 krát ]
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 21:23 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Pajas píše:
Zklamalo mě hlavně toto, přiznávám, že jsem já to blbě napsal. Někomu jsou jeho názory silně proti srsti, někomu k srsti, takže tak. Považuji za velkou chybu (kord admina), že použil tato slova hned do prvního příspěvku. Slova "Karla moc nemusím" nebo "já volil Zemana, koho jste volili vy a proč, u Zemana se mi líbí to a to, proto jsem ho volil" by byla rozhodně vhodnější, ale toto jsem vážně od takového seriózního fóra nečekal. Nezlobte se na mě, ale vážně na toto nesměl být první příspěvek a už vůbec ne od admina.

Tyto slova jsem použil, jelikož jsem hned v úvodu chtěl dát podnět k debatě. ;) Nemusel jsi reagovat, pokud se ti to nelíbí. Seriózní debata musí mít seriózní argumenty. Já jsem sice pohanil knížete ale napsal jsem co se mi líbí na Zemanovi.
Mladí lidé volí Káju, proč? Samotného by mě to zajímalo, to myslím zcela vážně. Pajas , řekni mě ty osobně, proč by jsi volil knížete?
Co se týče toho, že jsem admin, to bych vůbec neřešil. Několikrát jsem prohlašoval, že to je pouze formalita, jelikož někdo to dělat musí, rozhodně se necítím nebo nechovám důležitěji něž ostatní, proto nechápu slova proti mě.



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 21:32 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Salaman píše:
To je předpojatost až na půdu, tuhle diskuzi jsem bohužel neviděl, ale odborníci na netu psali že prý neměla vítěze. To že se Schwarzenberg vyjadřuje jen pár slovy není žádná novinka on to ani jinak neumí. K tomu aby ze sebe něco vytlačil potřebuje neuvěřitelné úsilí, navíc sou to úplné kydy nepamatuju že by někdy vyslovil něco moudrého. Zeman se aspoň o stav našeho průmyslu zajímal, kníže se zajímá jenom o to jak ten průmysl přestěhovat za hranice. Moravec je asi nejlepší politický komentátor jakýho může ČT nabídnout, těžko si představit že by to někdo dělal s větší radostí než on.

Když jsi tu debatu neviděl, tak se k tomu nevyjadřuj. Naprosto souhlasím s Pajasem. Cílem kampaně Zemana je jen se snažit zdiskreditovat a sázet jednu podpásovku za druhou. Z té diskuze to bylo docela dobře vidět. Schwarzenberg většinu času poklinbával... jak řekl "když se kecají blbosti, tak spím". Ale když reagoval, tak věcně.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 21:40 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Karas píše:
Několikrát jsem prohlašoval, že to je pouze formalita, jelikož někdo to dělat musí, rozhodně se necítím nebo nechovám důležitěji něž ostatní, proto nechápu slova proti mě.

Možná si taky nemusel použít zrovna ta slova: "je vidět, že si klučina". Každý má názory jiné a je jedno v jakém je věku. To, že je někdo mladší vůbec neznamená, že by měl být i hloupý a nebo jeho názory špatné. Jsou prostě jiné.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 21:42 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
zdekar píše:
Když jsi tu debatu neviděl, tak se k tomu nevyjadřuj. Naprosto souhlasím s Pajasem. Cílem kampaně Zemana je jen se snažit zdiskreditovat a sázet jednu podpásovku za druhou. Z té diskuze to bylo docela dobře vidět. Schwarzenberg většinu času poklinbával... jak řekl "když se kecají blbosti, tak spím". Ale když reagoval, tak věcně.

Tak promiň že sem se vyjádřil k něčemu co bylo jistě naprosto odlišné od jiných vystoupení těchto pánů a já o tom nemám ani páru. U mě ten kdo dá víc pravdivých a pádných podpásovek je vítězem debaty, to že tam Karel spal je výraz jeho arogance.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 21:44 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
zdekar píše:
Když jsi tu debatu neviděl, tak se k tomu nevyjadřuj. Naprosto souhlasím s Pajasem. Cílem kampaně Zemana je jen se snažit zdiskreditovat a sázet jednu podpásovku za druhou. Z té diskuze to bylo docela dobře vidět. Schwarzenberg většinu času poklinbával... jak řekl "když se kecají blbosti, tak spím". Ale když reagoval, tak věcně.

Teď jsi mě pobavil :lol: Njn, tak už víme, proč pořád spí že? Debatu jsem neviděl, jen bych dodal, že si Zeman právě tímto glosováním přiklonil voliče. Ono koho dneska baví, poslouchat politické řeči. ;) (nadsázka).
Jak tu již někdo psal, pojďme debatovat o modelech, jaro se blíží a jistě zbrojíte na novou sezónu. Jistě vyhraje ten lepší Zeman. :lol:



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezevec vs knížepán
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 21:54 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Karas píše:
Jistě vyhraje ten lepší Zeman. :lol:

Ale bude to o fous, nikoho nerozhodnýho sme nepřesvědčili i přez tak pádné argumenty :(


Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 5 z 8 [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist