Jo, je mi to jasný. Akorát když jsi to vylepil tím depronem, šlo to pak bez následků sundat? Nebo tam je depron jen natěsno napasovaný?
A na to jsi pak kasiroval z papíru kopyto, v jednom kuse nebo napůl? A čím pak to kopyto separovat, aby z něj šlo to pozitivní ze sádry vyndat?
Search found 3 matches
- 21 Mar 2026 21:26
- Forum: Makety a polomakety
- Topic: Heinkel He-119
- Replies: 62
- Views: 18974
- 21 Mar 2026 20:19
- Forum: Makety a polomakety
- Topic: Heinkel He-119
- Replies: 62
- Views: 18974
Re: Heinkel He-119
No zajímala by mě právě výroba toho pozitivního kopyta. Jestli hotový trup v kostře něčím obalit, ponořit do sádry, pak vyndat, jestli to vůbec půjde, vzniklé negativní kopyto vystlat fólií a odlít v něm to pozitivní? Přijde mi to šílený a třeba to jde úplně jinak a jednodušeji?
- 20 Mar 2026 17:31
- Forum: Makety a polomakety
- Topic: Heinkel He-119
- Replies: 62
- Views: 18974
Re: Heinkel He-119
Mohl bys ještě prozradit, jak jsi udělal překryt kabiny? Něco mě sice napadá, ale přijde mi to dost krkolomný a s nejistým výsledkem. Díky.



