Search found 3 matches

by Pepino
21 Mar 2026 21:26
Forum: Makety a polomakety
Topic: Heinkel He-119
Replies: 62
Views: 18974

Re: Heinkel He-119

Jo, je mi to jasný. Akorát když jsi to vylepil tím depronem, šlo to pak bez následků sundat? Nebo tam je depron jen natěsno napasovaný?
A na to jsi pak kasiroval z papíru kopyto, v jednom kuse nebo napůl? A čím pak to kopyto separovat, aby z něj šlo to pozitivní ze sádry vyndat?
by Pepino
21 Mar 2026 20:19
Forum: Makety a polomakety
Topic: Heinkel He-119
Replies: 62
Views: 18974

Re: Heinkel He-119

No zajímala by mě právě výroba toho pozitivního kopyta. Jestli hotový trup v kostře něčím obalit, ponořit do sádry, pak vyndat, jestli to vůbec půjde, vzniklé negativní kopyto vystlat fólií a odlít v něm to pozitivní? Přijde mi to šílený a třeba to jde úplně jinak a jednodušeji?
by Pepino
20 Mar 2026 17:31
Forum: Makety a polomakety
Topic: Heinkel He-119
Replies: 62
Views: 18974

Re: Heinkel He-119

Mohl bys ještě prozradit, jak jsi udělal překryt kabiny? Něco mě sice napadá, ale přijde mi to dost krkolomný a s nejistým výsledkem. Díky.

Go to advanced search