Právě je 29 čer 2024 08:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FlySky FS-TH9X & Turnigy T9x
PříspěvekNapsal: 28 čer 2011 11:02 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
t9x píše:
vcera opet eklatantni zazitek s t9x a er9x :)

behem minuty jsem tam napipal mix kridylka do smerovky, behem 5 minut mix na potlaceni vyskovky pri plynu (problem byl v hlave, nejaak sem si nemoh srovnat jaak chci abyy to fungovalo :) ).

kaamarad mi tam kibicoval, prej co mi tak trva ze prej sem rikal ze to bude hned hotovy na tom uzasnym softu.
tak sem mu rek at nekibicuje, vezme svuj optic6 a ukaze mi to na nem. tak se jen zasmal, nemel totiz sebou manual a bez nej to neda :)

No nechci tu pomlouvat Optica, ale když jsem měl možnost vidět co se tam jak nastavuje, tak se me zamotala hlava. Všude zkratky, menu nepřehledný, ikdyž to má více řádkový display tak nastavovaní je pouze na jednom, no hrůza. ;)

EDIT: Pro názornost jsem našel fotografie jak vypadá menu respektive nastavovaní na displeji jednotlivých vysílačů.
ObrázekObrázek
Obrázek
V pořadí: Optic 6 - DX6i - TG9X



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FlySky FS-TH9X & Turnigy T9x
PříspěvekNapsal: 28 čer 2011 13:08 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
Chceš začít flame,jo? ;-) :lol:

Optic má to nastavování zkrátka zjednodušené... ťuk, ťuk, ťuk a je to nastavené. V DX6i jsem se těžko orientoval. Ale to je prostě u všeho, chvíli trvá, než se člověk rozkouká a pak už to jde samo. ;-)


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FlySky FS-TH9X & Turnigy T9x
PříspěvekNapsal: 28 čer 2011 13:19 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
zdekar píše:
Chceš začít flame,jo? ;-) :lol:

Optic má to nastavování zkrátka zjednodušené... ťuk, ťuk, ťuk a je to nastavené. V DX6i jsem se těžko orientoval. Ale to je prostě u všeho, chvíli trvá, než se člověk rozkouká a pak už to jde samo. ;-)

To ja posuzovat nemůžu, jen říkám to co jsem viděl. Když máš nastavovat několik funkcí jako je např. mix, revers atd. tak na to displaji co ma Optic to je strasne neprehledny, jelikoz to nastavujes pomoci jednoho radku, nehlede na ovladani X tlacitky. Spektrum ma prehledny menu, kdyz nastavujes mix nebo cokoliv jineho vse mas pohromade a na jedne obrazovce takze muzes porovnavat a vidis co jsi nastavil. Turnigy to ma podobne, ale i tam me štvou ty tlačítka. Zkrátka jsem zvyklej vše nastavovat jednou rukou, má to určitou výhodou, když je potřeba něco nastavovat za letu (což samozrejme nedoporucuji, ale nekdy to je nevyhnutelny) tak je to lepsi.
:)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

TOPlist