Právě je 19 dub 2024 07:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 01 říj 2011 15:58 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Možná by pomohlo na regulátoru správně nastavit počet pólů motoru. Jestli to nepomůže tak je to nejspíš vadný kus. Vyzkoušel bych ho ještě s jiným motorem.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 02 říj 2011 08:11 
Znalý uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 02 črc 2011 09:16
Příspěvky: 99
Bydliště: Trenčianska Turná
Michal píše:
Tak jsem koupil další motor Foxy, tentokrát ten nejmenší C1705/14 i s regulátorem Foxy 12A. Zkoušel jsem ho zapojit a roztočit. Často se stává, že když přidám plyn, aby se motor roztočil, tak se neroztočí a jen se začne klepat a zahřívat se. Když mu rukou pomůžu, tak se chytne. Jako by nevěděl na jakou stranu se má točit. Zkoušel jsem různá nastavení na regulátoru, ale výraznější zlepšení se nedostavilo, nevíte někdo čím by to mohlo být? Když jsem ho zkoušel na 6A reg. tak se roztočil bez problému, že by byl 6A regulátor jinak nastavený?

Pokial sa da nastavit casovanie, tak na High (20 a viac stupnov)
A pomaly rozbeh...



_________________
Nie som zlý, iba rýpem. Do menej chápavých.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 02 říj 2011 09:50 
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011 22:26
Příspěvky: 41
Časování jsem zkoušel na maximum (30°). Pomalý rozběh jsem zatím nezkoušel, vyzkouším ho.
Zkoušel jsem ten regulátor připojit k jinému motoru a bylo to podstatně lepší, ale ne 100%. Taky se občas stalo, že se nerozběhl.



_________________
Optic 6 - 2,4GHz, Easy Glider Pro, Mentor, Extra 300
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 05 úno 2012 11:55 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 13:18
Příspěvky: 1099
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Tak trochu oprášíme staré vlákno. Jaké máte zkušenosti s touto značkou? Kdo to vůbec vyrábí? ;)



_________________
Vteřiňák je dobrý sluha, ale zlý pán.
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 23 zář 2012 14:44 
Plodný uživatel

Registrován: 03 črc 2011 12:16
Příspěvky: 272
Bydliště: Náchodsko
Už uběhla nějaká doba od začátku prodeje "FOXY" elektroniky. Máte s ní někdo už zkušenost? Jestli jo, neváhejte se podělit, zda tahleta "špičková" elektronika dle Pelikána opravdu stojí za to.



_________________
Moje modely: Wing-Dragon, Thunderbird glider (odstavený), Sbach RC-Factory 800mm, FOX 1800 Pelikán, Bobík na gumu
Spektrum DX6i, OrangeRX, AR610
Videa z letů mých letadel: http://www.youtube.com/pav9sob
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 31 led 2014 23:48 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
taky by mně zajímala tahle značka. Chtěl bych nahradit stejnosměrný speed 400 s regulátorem jeti 10, který jsem teď po 10 letech vyzkoušel a nějak to blbne. Nejdříve jel v pohodě asi po 4 minutách přestal, za chvíli se rozjel ale zase jen na 3 sekundy apak jen cukal. Tak jsem si říkal, že než kupovat a zkoušet novou baterku a regulátor nemá asi smysl a rovnou koupit střídák. V pondělí se zeptám na tuhle značku a dám vědět. Když tak ho koupím :geek:


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 02 úno 2014 09:35 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1676
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
hashpi píše:
taky by mně zajímala tahle značka. Chtěl bych nahradit stejnosměrný speed 400 s regulátorem jeti 10, který jsem teď po 10 letech vyzkoušel a nějak to blbne. Nejdříve jel v pohodě asi po 4 minutách přestal, za chvíli se rozjel ale zase jen na 3 sekundy apak jen cukal. Tak jsem si říkal, že než kupovat a zkoušet novou baterku a regulátor nemá asi smysl a rovnou koupit střídák. V pondělí se zeptám na tuhle značku a dám vědět. Když tak ho koupím :geek:


...tak já myslím, že ho zrovna koupíš, jelikož to nejspíš řeknou, že je to za ty prachy OK. Samozřejmě, že se bude točit, letadlo s tím poletí, žádný problém. Navíc nebudeš mít moc s čím srovnávat, když teda pominu Speeda. Kdyby si měl ve stejné kategorii jiný kvalitnější (tím pádem i dražší) motor, asi zjistíš, že bude Foxyk horší (menší výkon a kratší letový čas) ale jde o to jestli to vůbec pocítíš. A vynakládat 2x nebo 3x víc peněz za minutu letu navíc (jestli vůbec) asi zrovna nemá cenu ;)
Ikdyž já jsem zastáncem spíš tý kvality za vyšší peníz, ale kolikrát peněženka rozhodne co koupím... bohužel :(



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 02 úno 2014 13:41 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Uvidím co mi řekne v obchodě a taky mi třeba nabídne úplně něco jiného :D má tam ještě nějakou čínu Power HD a spoustu dalších značek. Lítá závodně eletrolety tak mi snad poradí :P Pro začátek nechci do toho moc vrážet, kdybych to náhodou při špatné manipulaci nějak zkratoval :lol: .Až se s tím pořádně seznámím tak si pak třeba koupím axika :P
Ten regulátor jes 10 mi vypína už při poklesu pod 7 V a správně by měl kolem 5V a navíc se mění otáčky při ovládání serv. Tak nejspíš nemá cenu to sprovozňovat a rovnou přejít na stříďáky a speedy 400 a 600 poslat do modelářského nebe :mrgreen:


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 02 úno 2014 16:45 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1676
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Tak jestli je v obchodě prodejce elektroletec, bude dobře vědět co nabídnout 8-)
A speedy nevyhazuj, za 20 let to budou raritní kousky :mrgreen: pak je vytáhneš a dětem budeš ukazovat s čím se lítalo v modelářským pravěku :lol: :lol:



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOXY
PříspěvekNapsal: 02 úno 2014 17:53 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Ty nejspíš opět zabalím do pytlíku a schovám do krabice.


Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

TOPlist