Právě je 26 čer 2024 14:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to doopravdy s limitem
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2012 11:20 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2012 16:55
Příspěvky: 377
Bydliště: Šternberk
Díky za uklidnění, že aspon nemusím nikam jezdit. Su vůl jak pes ::))) Mám tam dvě benz nádrže 650 ml, dvě st serva a dvě micro serva. :) Tak serva můžu v krizi koupit znova a jako nádrž použít klasicky petku, jen škoda těch peněz a času. Za chyby se platí. Uvidím jak se to vyvrbí nakonec.



_________________
Každý modelář se stane pilotem. Pokud se mu to nepodaří, zůstane modelářem navždy. http://www.rcalbum.com/index.php?sum=1782&amode=
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to doopravdy s limitem
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2012 11:59 
Plodný uživatel

Registrován: 03 srp 2011 14:58
Příspěvky: 298
Tak třeba to projde :mrgreen: český celník je nevyzpytatelný :lol:



_________________
http://www.rajce.net/u179646
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to doopravdy s limitem
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2012 13:31 
Zkušený

Registrován: 10 čer 2011 14:00
Příspěvky: 825
No mě nedávno zastavili zásilku asi za $30 + $9 poštovný... já jsem ale ten poctivej blbec co dává 100% cenu :) Asi to ale berou namátkou nebo jak se kdo vyspí nebo jak toho mají hodně. Takže mi přišlo oznámení o uložení zásilky na celnici a k tomu formulář na plnou moc. No tak jsem to podepsal, naskenoval do PDF a spolu s výpisem z paypalu a seznamem věcí z hobbykingu (co mi přišly maily) jsem jim vše v PDF odeslal. Doba vyřízení byla asi týden a zásilka mi přišla domů jako balík na dobírku.
No a co že si to připočítávaj... nějak jsem nepobral z čeho vytáhli základ daně, ale celková stanovená cena tak docela odpovídala tomu co jsem zaplatil číňanům a celnici.

Takže zhruba k té ceně zboží i s poštovným si pošta napočítá výpalný v hodnotě 180,- Kč a pak teprve z toho celého balíku se vypočte DPH 20%. Zhruba jsem tedy vyhodil zbytečně 350,- Kč navíc.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to doopravdy s limitem
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2012 16:51 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Zajímají je hlavně rozměrově velký balíky, ale když to bude jenom trocha vybavení do letadla klidně za 100$, ale na balíku bude napsáno 20$, tak se s tím vůbec nezabývaj. ;)
To že ti to čapli je jasný, protože si tam udal cenu 30$, což už je na hraně já tam nastavuju 25$ a méně, za 9$ poštovného to nemohl být nijak velký balík to mi chodí bez problémů takže kdyby si tam nastavil 80% z ceny tak si ušetřil čas i peníze.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to doopravdy s limitem
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2012 17:38 
Plodný uživatel

Registrován: 12 čer 2011 13:46
Příspěvky: 374
Bydliště: Hlinné 51801 Dobruška
Já si taky myslím,že pokud to není větší balík,tak to hoděj stranou a dál to nezkoumají a vrhnou se na ty větší.Tam je možnost,že pravděpodobně trhnou nějaký to clo.Jinak jestli jsou to češi,tak si s tím moc práce nedávají a loví hlavně větší ryby,aby se moc neunavili ;)


Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist