Právě je 26 čer 2024 14:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 01 črc 2011 12:28 
Znalý uživatel

Registrován: 17 čer 2011 12:30
Příspěvky: 97
tak vcera poslana objednavka, 2 maly baterky a nejaka bizu, cena $43, upraveno na $18, bude to fakt malej balicek tak jsem zvedav jestli profrci pres celnici nebo bude zachycen. on oto co sem uvedl ja za cenu je stejne fuk, cinan si tam dava co chce pokazdy :)


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 01 črc 2011 18:53 
Zelenáč

Registrován: 17 čer 2011 14:58
Příspěvky: 13
Od 1.4.2011 jsem z HC objednal celkem 16 balíčků. Všechny byly do cca 35 dolarů a 300g (jednou baterka 400g).
Samé "serepetičky" nebo jeden jediný kus. Například jsem bral 2 baterky 3S 1300mAh - každá ve zvláštním balíčku ;-)

Zpoždění na celnici bylo vždy 1 - 4 dny. Celková doba doručení 7-12 dní od expedice.

Díky zavalenosti celnice se zřejmě malými (tedy předpokládejme málo cennými) zásilkami vůbec nezabývají.

Jen mě v HC deptají, že si tam člověk může vybrat jaká bude cena uvedena na balíku a pak tam stejně šoupnou cenu, jaká jim vyjde z generátoru náhodných čísel...


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 01 črc 2011 21:41 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
powder píše:
...Jen mě v HC deptají, že si tam člověk může vybrat jaká bude cena uvedena na balíku a pak tam stejně šoupnou cenu, jaká jim vyjde z generátoru náhodných čísel...

To ani nevím že se tam dá někde nastavit cenu jakou uvedou na balíku?


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 01 črc 2011 21:59 
Zelenáč

Registrován: 17 čer 2011 14:58
Příspěvky: 13
Je to na té samé "obrazovce", kde vybíráš způsob dopravy a platby...


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 02 črc 2011 01:32 
Znalý uživatel

Registrován: 17 čer 2011 12:30
Příspěvky: 97
Salaman píše:
powder píše:
...Jen mě v HC deptají, že si tam člověk může vybrat jaká bude cena uvedena na balíku a pak tam stejně šoupnou cenu, jaká jim vyjde z generátoru náhodných čísel...

To ani nevím že se tam dá někde nastavit cenu jakou uvedou na balíku?


jo pri objednavce tam das kolik procent z ceny to ma byt. ale nikdy mi to jeste nedorazilo podle toho (ale vzdy je to min), cinan to nejak generuje jak chce. asi vi ze mi ceesi jsme poctivi a neuberem tolik, tak to jeste sunda niz za nas :)


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 02 črc 2011 09:32 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Jo takhle a já si říkal, že je nějaký divný abych si mohl vybrat kolik procent z ceny chci zaplatit, tak jsem dal radši vždy 100%. :D


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 02 črc 2011 09:42 
Znalý uživatel

Registrován: 17 čer 2011 12:30
Příspěvky: 97
Salaman píše:
Jo takhle a já si říkal, že je nějaký divný abych si mohl vybrat kolik procent z ceny chci zaplatit, tak jsem dal radši vždy 100%. :D


jo, poprvy sem si myslel presne totez :)


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 03 črc 2011 15:30 
10.6. placeno
14.6. opustil balíček HK
28.6 převzato na poště
Váha do 200 gr., 10 ks baterek do Nine Eagles Solo Pro, cena 13 dolarů včetně dopravy 5 dolarů.Zadal jsem špatnou PSČ, správnou bych si prý o tři dny polepšil.První nákup


  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 06 črc 2011 07:58 
Nováček

Registrován: 04 črc 2011 08:32
Příspěvky: 4
Ještě zkušenost s DeWare skladem v Německu. Po odeslání byl balíček do 4 pracovních dnů doma. Žádná pošta, jen DPD služba.. Člověk ocení rychlost i za vzšší cenu. (pokud mají produkt skladem)


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti s doručovácí dobou z hobbykingu a poštou
PříspěvekNapsal: 10 zář 2011 10:47 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2011 21:08
Příspěvky: 282
Bydliště: Vojenice RK
Poměrně nedávno jsem si založil statistiku zásilek z HobbyKingu a DealExtreme. Třeba by se to mohlo někomu hodit (vymazat moje zásilky a zapisovat svoje) :)
http://hansinteractive.wz.cz/rcchat/zasilky_z_hongkongu.xls


Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist