Právě je 19 kvě 2024 03:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 29 lis 2018 12:52 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Já mám teď v hlavě pořád WW2, ale lítanou v českých barvách. (ty mi ve sbírce bohužel chybí)
Jedním projektem je dvoumotorová Avia B71 (tupolev sb2)v M 1:12. Má hodně velkou plochu křídla na seznámení s dvoumotorem.
Druhým je Avia B534 na MVVS 12.7


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 17 pro 2018 16:45 
Plodný uživatel

Registrován: 03 srp 2011 14:58
Příspěvky: 298
Letu zdar!!! :mrgreen:
Tak Vánoce jsou za dveřmi tak radši moc neotvírejte!!! Všechno nejlepší, ať vám Ježíšek nebo Santa či další jim podobní nadělí alespoň jeden dárek s modelářskou tématikou a užijte si ten klid a pohodu vánočních svátků. Do nového roku pevné zdraví a mnoho startů se stejným počtem přistání. :mrgreen: :mrgreen:



_________________
http://www.rajce.net/u179646
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 17 pro 2018 17:41 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Dnes jsem byl naposled v práci a tak mám v plánu se od zitřka zavřít do dílny a pokračovat ve stavbě.
K nám chodí stále ježíšek, nikoho jiného totiž nepouštíme :evil: :lol: a drobnosti jako motory, serva mi chodí postupně od čínského ježíška.

Jinak tu máme spousty sněhu a porterfielda jsem opět přezul na lyže :mrgreen:


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 18 pro 2018 13:24 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1701
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
...já nějak nevím kde mi hlava stojí, ale dělám si to sám....spousta práce za účelem vydělávání peněz.... ale nelením a skoro každý večer něco málo udělám na modelu ;) taky sháním drobnosti abych mohl modelařit přes vánoční svátky a nic mi nechybělo

Jinak pod stromečkem toho moc modelářského nebude, možná vlastně nic pro mě, nějaké stavebnice pro kluky ale jenom plastikové modely C-160 a Me-262, oboje 1:72

Největší bomba ale je, že jsem před chvílí provedl převod peněz za něco modelářského, nebudu konkrétnější, je to u nás trochu neobvyklá věc a pecka nad kterou už přemýšlím řadu let (hashpi asi tuší :mrgreen: ) a to se mi bohužel s největší pravděpodobností nepodaří naježit pod strom



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 24 pro 2018 11:32 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Stihl ježíšek přivézt tu modelářskou věc? :mrgreen: Pokud je to ta věc co myslím tak nad něčím podobným, ale daleko jednoduším a na jiném principu jsem uvažoval jako kluk. Tehdy to ale bylo těžko dostupné, objevovaly se však pokusy o samovýrobu a různé náčrty s výpočty. Nakonec to zůstalo jen na papíře.....Možná taky částečne z obav, abych se nestal pionýrem slepých uliček a pochybnostech celkové funkčnosti :D

K Vánocům jsem klukovi objednal z řad Montisystemu (možná pamatujete z mládí a dětství) dva kamiony. je to jako stavebnice plastikových modelů, ale bez barev a lepidla. Vše se jen zacvakává do sebe.


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 24 pro 2018 11:36 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Veselé Vánoce a hlavně bohatého ježíška Vám všem!


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 25 pro 2018 00:06 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1701
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
hashpi píše:
Stihl ježíšek přivézt tu modelářskou věc? :mrgreen: Pokud je to ta věc co myslím tak nad něčím podobným, ale daleko jednoduším a na jiném principu jsem uvažoval jako kluk. Tehdy to ale bylo těžko dostupné, objevovaly se však pokusy o samovýrobu a různé náčrty s výpočty. Nakonec to zůstalo jen na papíře.....Možná taky částečne z obav, abych se nestal pionýrem slepých uliček a pochybnostech celkové funkčnosti :D

K Vánocům jsem klukovi objednal z řad Montisystemu (možná pamatujete z mládí a dětství) dva kamiony. je to jako stavebnice plastikových modelů, ale bez barev a lepidla. Vše se jen zacvakává do sebe.


Nestihl.... ale nevadí....

A 2 montisystémy nám také pod stromkem přistály, ale proti kamionům jednoduché autíčka ;)



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 25 pro 2018 17:35 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Asi měl ježíšek taky přinést ty jednodušší auta. První kamion jsme před chvílí dodělali a mně samotnému to zabralo spoustu času :lol:. Jen ty pidi nálepky blinkrů a pod. :lol:


Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 25 pro 2018 23:19 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1701
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
Jen se neboj, na těch malých taky budou, třeba ne v takovém množství, ale nějaké pidi-titěrné určitě, už se ,,těším,, :twisted:

Jo a dneska jeden z kluků dostal u tchyně parašutistu, tak zítra budeme bastlit vypouštěcí zařízení na RAPLa, ať je nějaká zábava :mrgreen:



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tak kdo?
PříspěvekNapsal: 26 pro 2018 00:26 
Zkušený

Registrován: 19 říj 2013 21:26
Příspěvky: 663
Bydliště: Vysocina
Dobrýý. Já jsem si před rokem dovezl od našich taky padák s ufonem z dětství a chtěl jsem ho dát do pumovnice Mitchella nebo něčeho podobného. Zatím pořád leží ve skříni.
Jak to budete mít hotové tak dej vědět. ;) Pro děti to bude super zábava a celkově bude výsadek parašutisty vypadat dobře :)


Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron
TOPlist