Právě je 17 čer 2024 16:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: L 39 versus káně
PříspěvekNapsal: 30 zář 2012 08:48 
Plodný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2011 20:57
Příspěvky: 303
Bydliště: Bolehošť
Dnes jsem narazil na fotky z jedné letecké nehody. Naštěstí se podařilo v pořádku přistát. Jen teda nechtěl bych být pilotem. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.460998699443.250801.90381034443&type=1&comment_id=14158905&offset=0&total_comments=4



_________________
http://martin104b.galerie.cz/
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: L 39 versus káně
PříspěvekNapsal: 30 zář 2012 10:49 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2012 20:36
Příspěvky: 1737
Bydliště: kousek od Náchoda, občas chata Rašovice
To muselo být překvápko, když mu přistál v kabině :lol: :lol:
Já zažil něco trochu podobného.... to si jednou takhle valím na Ninje od Dobrušky na Nováč, nebylo to každopádně předpisovou rychlostí, ale cestovní cca 160-170 km/h. Minul jsem Křovice, jedu kolem pole a najednou vidím, že z pankejtu vystartoval nějaký menší pták, nevím, vrabec, nebo něco takového...
Najednou jsem ho měl v tý rychlosti před očima, jen jsem instinktivně uhnul hlavou trochu doleva, rána jak z kanonu do přilby a já hned na brzdy, ke kraji a zjistit škody...
K mému překvapení se naštěstí nic vážnějšího nestalo, akorát vpravo na helmě, kousek nad plexi krvavý flek a pár zbylých peříček :twisted:
Ale kdybych tou hlavou neuhnul, asi bych ho měl k večeři, nebo třeba místo nosu a to by rozhodně už nebylo v pohodě... možná by plexi třeba neprasklo, ale to bych, soudě podle rány do přilby, musel mít dost štěstí :!:



_________________
Létám jak umím, ale hlavně pro radost z toho, co dělám...
Offline
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: L 39 versus káně
PříspěvekNapsal: 08 srp 2023 11:44 
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2022 07:37
Příspěvky: 1058
Bydliště: Nové Město nad Metují
Za našeho mládí jsme až takto rychlé motorky většinou nemívali, ale i tak pamatuju kolegu na Jawa 350, co kdysi koupil do přilby v plné rychlosti vrabce, který mu rozbil plexisklo a druhý kolega zase na "praseti" koupil večer do kolena netopýra, až měl celé koleno modré a oteklé :lol:



_________________
Pro FPV Air Combat se hledají hráči z řad FPV modelářů. Přidejte se i vy na MAPU CZ/SK PILOTŮ, pokud máte o tuto adrenalinovou disciplínu zájem, i pokud stavbu svého prvního Combat modelu teprve zvažujete 8-) (Pro přidání pište SEM)
Offline
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

TOPlist